Čas na serveru 12:14:30

Otakar Číla
Souboj tetřevů

Id: 320002

Souboj tetřevů

  •  / Souboj tetřevů / Otakar Číla

olej/plátno/karton, rozměr 44,5 x 56 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1867x

Vyvolávací cena:
4 800

31 000