Čas na serveru 12:49:58

Otakar Číla
Starý dub

Id: 401806

Starý dub

  •  / Starý dub / Otakar Číla
  •  / Starý dub / Otakar Číla
  •  / Starý dub / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 965x

Vyvolávací cena:

20 000