Čas na serveru 16:55:20

Otakar Číla
Tetřevi na šumavské louce

Id: 460303

Tetřevi na šumavské louce

  •  / Tetřevi na šumavské louce / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 50 x 67 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 16738x

Vyvolávací cena:

54 000

Účastníci: 20

Příhozy: 62