Čas na serveru 02:29:52

Otakar Číla
Tetřevi v mlze

Id: 352401

Tetřevi v mlze

  •  / Tetřevi v mlze / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 41 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, vše v původním stavu viz foto

zobrazeno: 4135x

Vyvolávací cena:
3 800

42 500

Příhozy: 67