Čas na serveru 23:01:47

Otakar Číla
Tetřívci v mlze

Id: 83301

Tetřívci v mlze

  •  / Tetřívci v mlze / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 56 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, zničený rám, obraz v původním stavu, doporučeno čistit, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1998x

Vyvolávací cena:

31 000