Čas na serveru 16:55:13

Otakar Číla
Úlovek

Id: 106820

Úlovek

  •  / Úlovek / Otakar Číla
  •  / Úlovek / Otakar Číla
  •  / Úlovek / Otakar Číla

olej/plátno, rozměr 38 x 47 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1339x

Vyvolávací cena:

25 000