Čas na serveru 16:15:03

Otakar Číla
V Albánii

Id: 129116

V Albánii

  •  / V Albánii / Otakar Číla
  •  / V Albánii / Otakar Číla
  •  / V Albánii / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 37 x 32 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, barevný opar na skle z vnitřní strany, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 667x

Vyvolávací cena:

4 600