Čas na serveru 02:02:07

Otakar Číla
Ze Šanghaje

Id: 258304

Ze Šanghaje

  •  / Ze Šanghaje / Otakar Číla
  •  / Ze Šanghaje / Otakar Číla
  •  / Ze Šanghaje / Otakar Číla
  •  / Ze Šanghaje / Otakar Číla

malba/papír,/lepenka, rozměr 36 x 28 cm, značeno a popsáno vlevo dole, na zadní straně záruční list, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 6559x

Vyvolávací cena:
1 200

6 000