Čas na serveru 02:48:23

Otakar Hudeček
Korálový útes

Id: 100507

Korálový útes

  •  / Korálový útes / Otakar Hudeček

olej/sololit, rozměr 42,5 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 03, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2622x

Vyvolávací cena:

4 400