Čas na serveru 17:12:39

Otakar Hůrka
Borovice

Id: 15201

Borovice

  •  / Borovice / Otakar Hůrka
  •  / Borovice / Otakar Hůrka
  •  / Borovice / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 93,5 x 93,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2783x

Vyvolávací cena:

11 000