Čas na serveru 02:16:19

Otakar Hůrka
Březová alej

Id: 134406

Březová alej

  •  / Březová alej / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, poškozená malba

zobrazeno: 779x

Vyvolávací cena:

4 900