Čas na serveru 17:07:27

Otakar Hůrka
Chaloupka u vody

Id: 92803

Chaloupka u vody

  •  / Chaloupka u vody / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1373x

Vyvolávací cena:

6 000