Čas na serveru 11:53:12

Otakar Hůrka
Chaloupky

Id: 727

Chaloupky

  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka
  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka

olej/překližka, rozměr malby 35 x 48 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, nerámováno, nutno čistit, původní stav viz foto

zobrazeno: 3193x

Vyvolávací cena:

4 100