Čas na serveru 05:35:47

Otakar Hůrka
Chaloupky

Id: 727

Chaloupky

  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka
  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka

olej/překližka, rozměr malby 35 x 48 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, nerámováno, nutno čistit, původní stav viz foto

zobrazeno: 3585x

Vyvolávací cena:

4 100