Čas na serveru 14:33:09

Otakar Hůrka
Chaloupky

Id: 1170

Chaloupky

  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka
  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka
  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 2009x

Vyvolávací cena:

4 800