Čas na serveru 17:48:34

Otakar Hůrka
Chaloupky

Id: 2074

Chaloupky

  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka
  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka
  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2733x

Vyvolávací cena:
1 800

4 600