Čas na serveru 17:50:17

Otakar Hůrka
Chaloupky

Id: 42805

Chaloupky

  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka
  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka
  •  / Chaloupky / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, novodobě rámováno

zobrazeno: 2257x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000