Čas na serveru 17:50:56

Otakar Hůrka
Chaloupky pod kaštany

Id: 1230

Chaloupky pod kaštany

  •  / Chaloupky pod kaštany / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 32 x 34 cm, signováno vpravo dole, ojedinělý motiv - raná práce, rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 4738x

Vyvolávací cena:

13 550