Čas na serveru 09:43:02

Otakar Hůrka
Jarní tání

Id: 843

Jarní tání

  •  / Jarní tání / Otakar Hůrka
  •  / Jarní tání / Otakar Hůrka
  •  / Jarní tání / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 68 cm, signováno vlevo dole OTAKAR HŮRKA, malba znečištěna, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3234x

Vyvolávací cena:
3 200