Čas na serveru 17:54:05

Otakar Hůrka
Krajina

Id: 114011

Krajina

  •  / Krajina / Otakar Hůrka
  •  / Krajina / Otakar Hůrka
  •  / Krajina / Otakar Hůrka

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, zaprášeno pod sklem, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1289x

Vyvolávací cena:

3 700