Čas na serveru 23:16:26

Otakar Hůrka
Krajina nad řekou

Id: 199304

Krajina nad řekou

  •  / Krajina nad řekou / Otakar Hůrka

olej/dřevo, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, v malbě podélné prasklinky

zobrazeno: 2080x

Vyvolávací cena:

6 200