Čas na serveru 18:23:17

Otakar Hůrka
Les

Id: 243304

Les

  •  / Les / Otakar Hůrka
  •  / Les / Otakar Hůrka
  •  / Les / Otakar Hůrka

olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno Otakar Hůrka Paris, oděrky na rámu

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 55