Čas na serveru 11:17:16

Otakar Hůrka
Lesní potůček

Id: 742

Lesní potůček

  •  / Lesní potůček / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 65 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, obraz i rám v původním dobrém stavu viz foto

zobrazeno: 4987x

Vyvolávací cena:

13 000