Čas na serveru 18:16:45

Otakar Hůrka
Lesní zátiší

Id: 258802

Lesní zátiší

  •  / Lesní zátiší / Otakar Hůrka

olej/plátno/karton, rozměr 16 x 22 cm, značeno vpravo dole, francouzské období viz značka malířského podkladu, lehce poškozené rámování

zobrazeno: 1230x

Vyvolávací cena:

15 500