Čas na serveru 18:07:38

Otakar Hůrka
Letní den

Id: 155504

Letní den

  •  / Letní den / Otakar Hůrka
  •  / Letní den / Otakar Hůrka
  •  / Letní den / Otakar Hůrka

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, zaskleno

zobrazeno: 2199x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 51