Čas na serveru 18:03:16

Otakar Hůrka
Letní pole

Id: 42810

Letní pole

  •  / Letní pole / Otakar Hůrka
  •  / Letní pole / Otakar Hůrka
  •  / Letní pole / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 23,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, drobné poškození malby, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1650x

Vyvolávací cena:

6 000