Čas na serveru 02:41:36

Otakar Hůrka
Letní tůň

Id: 7101

Letní tůň

  •  / Letní tůň / Otakar Hůrka
  •  / Letní tůň / Otakar Hůrka
  •  / Letní tůň / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, lehce zvlněný karton, lehké zašpinění pod sklem, oděrky na rámu

zobrazeno: 2539x

Vyvolávací cena:

9 503