Čas na serveru 18:53:55

Otakar Hůrka
Mrazivý den

Id: 48802

Mrazivý den

  •  / Mrazivý den / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2134x

Vyvolávací cena:
1 200

7 000