Čas na serveru 18:52:17

Otakar Hůrka
Na kraji lesa

Id: 306

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, malba v dobrém původním stavu, značně poškozený rám, obraz v rámu uvolněn

zobrazeno: 2655x

Vyvolávací cena:
2 900