Čas na serveru 17:58:43

Otakar Hůrka
Na kraji lesa

Id: 85521

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na obrazu, krakeláž, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1443x

Vyvolávací cena:
2 800