Čas na serveru 13:00:22

Otakar Hůrka
Na malé říčce

Id: 162105

Na malé říčce

  •  / Na malé říčce / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, volné plátno

zobrazeno: 2167x

Vyvolávací cena:

10 500