Čas na serveru 07:16:36

Otakar Hůrka
Pod stromy

Id: 256404

Pod stromy

  •  / Pod stromy / Otakar Hůrka
  •  / Pod stromy / Otakar Hůrka
  •  / Pod stromy / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 240x

Vyvolávací cena:
3 200

7 500

2020,08-1,31,19,46,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu