Čas na serveru 05:44:44

Otakar Hůrka
Podzim v lese

Id: 334502

Podzim v lese

  •  / Podzim v lese / Otakar Hůrka

olej/překližka, rozměr 71 x 80 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2961x

Vyvolávací cena:

7 000

2022,01-1,10,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu