Čas na serveru 18:24:31

Otakar Hůrka
Pohled do krajiny

Id: 521

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 2822x

Vyvolávací cena:
2 400

6 400