Čas na serveru 12:29:11

Otakar Hůrka
Potok v zimě

Id: 1034

Potok v zimě

  •  / Potok v zimě / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signováno vlevo dole OTAKAR HŮRKA, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2388x

Vyvolávací cena:
3 800

7 000