Čas na serveru 05:29:23

Otakar Hůrka
Remízek v zimě

Id: 2066

Remízek v zimě

  •  / Remízek v zimě / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, raná práce, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2609x

Vyvolávací cena:
1 800

11 500