Čas na serveru 18:55:06

Otakar Hůrka
Rozkvetlá louka

Id: 1192

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Otakar Hůrka

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 69 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, doporučeno čistit, původní stav

zobrazeno: 1787x

Vyvolávací cena:

9 000