Čas na serveru 17:43:45

Otakar Hůrka
Rozkvetlá mez

Id: 42819

Rozkvetlá mez

  •  / Rozkvetlá mez / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 2043x

Vyvolávací cena:
2 200