Čas na serveru 19:30:38

Otakar Hůrka
Rozkvetlé chaloupky

Id: 1673

Rozkvetlé chaloupky

  •  / Rozkvetlé chaloupky / Otakar Hůrka

olej/plátno/karton, rozměr plátna 25 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2058x

Vyvolávací cena:
1 100

8 000