Čas na serveru 10:23:56

Otakar Hůrka
Rozkvetlý břeh

Id: 25903

Rozkvetlý břeh

  •  / Rozkvetlý břeh / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, velmi dekorativní adjustace, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1763x

Vyvolávací cena:

10 500