Čas na serveru 10:44:39

Otakar Hůrka
Rozkvetlý den

Id: 145310

Rozkvetlý den

  •  / Rozkvetlý den / Otakar Hůrka

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně znečištěno

zobrazeno: 1774x

Vyvolávací cena:

4 300