Čas na serveru 17:26:19

Otakar Hůrka
Rozkvetlý strom

Id: 59

Rozkvetlý strom

  •  / Rozkvetlý strom / Otakar Hůrka

rozměr malby 50 x 57 cm, olej/karton, signováno PD, před restaurováním, rám mírně poškozen

zobrazeno: 2582x

Vyvolávací cena:

11.9.2012, 20:35:00

11.9.2012 18:53 4 500 Kč