Čas na serveru 17:03:28

Otakar Hůrka
Tůňka

Id: 9102

Tůňka

  •  / Tůňka / Otakar Hůrka
  •  / Tůňka / Otakar Hůrka

olej/plátno/karton, rozměr 67 x 96 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, obraz lehce prohnutý, původní stav

zobrazeno: 4129x

Vyvolávací cena:
1 200

14 000

Příhozy: 52