Čas na serveru 11:39:29

Otakar Hůrka
Tůňka

Id: 124202

Tůňka

  •  / Tůňka / Otakar Hůrka
  •  / Tůňka / Otakar Hůrka
  •  / Tůňka / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2466x

Vyvolávací cena:
2 200

8 000