Otakar Hůrka
U chalup
Id: 497604
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 121x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
2024,05-1,13,19,55,00
minimální příhoz 500 Kč