Čas na serveru 10:16:58

Otakar Hůrka
U pole

Id: 133317

U pole

  •  / U pole / Otakar Hůrka
  •  / U pole / Otakar Hůrka
  •  / U pole / Otakar Hůrka

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5095x

Vyvolávací cena:
1 800

2 100