Čas na serveru 16:43:04

Otakar Hůrka
U říčky

Id: 188002

U říčky

  •  / U říčky / Otakar Hůrka
  •  / U říčky / Otakar Hůrka
  •  / U říčky / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1288x

Vyvolávací cena:

11 500