Čas na serveru 16:46:06

Otakar Hůrka
U rybníka

Id: 370

U rybníka

  •  / U rybníka / Otakar Hůrka
  •  / U rybníka / Otakar Hůrka
  •  / U rybníka / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 3087x

Vyvolávací cena: