Čas na serveru 12:34:51

Otakar Hůrka
U rybníka

Id: 459502

U rybníka

  •  / U rybníka / Otakar Hůrka
  •  / U rybníka / Otakar Hůrka
  •  / U rybníka / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1280x

Vyvolávací cena:

18 500