Čas na serveru 08:37:24

Otakar Hůrka
U zamrzlé říčky

Id: 168102

U zamrzlé říčky

  •  / U zamrzlé říčky / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 821x

Vyvolávací cena:
4 800

21 000