Čas na serveru 11:41:48

Otakar Hůrka
Vesnička pod kopcem

Id: 1744

Vesnička pod kopcem

  •  / Vesnička pod kopcem / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 49 x 45 cm, signováno vpravo dole, vše v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1733x

Vyvolávací cena:

7 500